Strona główna

Menu

Odrodzenie Erathii

  - Wprowadzenie
  - Miasta
  - Jednostki
  - Artefakty
  - Czary
  - Bohaterowie
  - Umiejętności
  - Kampanie

Miecz Armageddonu

  - Wprowadzenie
  - Co nowego?
  - Miasta
  - Jednostki
  - Artefakty
  - Bohaterowie
  - Kampanie

Cień Śmierci

  - Wprowadzenie
  - Co nowego?
  - Jednostki
  - Artefakty
  - Kampanie

Heroes Chronicles

  - Wprowadzenie
  - Podbój Podziemi
  - Wojownicy Pustkowi
  - Szarża Smoków
  - Władcy Żywiołów
 
Heroes I | Heroes II | Heroes III | Heroes IV | Heroes V
 
Gra "Heroes Of Might And Magic III: The Shadow Of Death" to całkiem nowy rozdział sagi. Jej fabuła opowiada o wydarzeniach, które doprowadziły do Odrodzenia Erathii.
Lista nowych cech "Ostrza Armagedonu":
Nowe Kampanie: Obok sześciu kampanii z pierwotnej wersji "odrodzenia Erathii", gra udostępnia sześć nowych kampanii. Opis nowych kampanii znajdziesz tutaj.
Nowe Scenariusze: Poza 40 misjami z pierwotnej wersji "odrodzenia Erathii", gra obejmuje 38 nowych pojedynczych scenariuszy, które sprawdzą Twoje umiejętności strategiczne.
Obsługa Myszy Force Feedback: Dodaliśmy obsługę dla myszy Logitech z odwzorowaniem wstrząsów, Wingman Force Feedback Mouse.
Łączone Przedmioty: Pewne przedmioty mogą być ze sobą łączone w celu stworzenia nowego, potężniejszego obiektu. Pełną listę i opis łączonych przedmiotów możecie zobaczyć tutaj.
Zmienny Poziom Trudności w Kampanii: W grze "Shadow Of Death" możesz wybrać poziom trudności dla każdego etapu kampanii.
Więcej Typów Terenów Specjalnych: Dodaliśmy osiem nowych rodzajów terenów specjalnych.
Uszkodzenia Spowodowane Przez Pobyt w Fosie Podczas Oblężenia: Wszystkie fosy powodują obrażenia stojącym w nich jednostkom.
Edytor Kampanii: Za pomocą tego programu możesz łączyć oddzielne scenariusze w nowe kampanie, uzupełniając je o fabułę i sekwencje animacji, określać parametry początkowe i obiekty, które będą przenoszone do następnych etapów gry. Pełne objaśnienia obsługi Edytora Kampanii znajdziesz w elektronicznym pliku pomocy umieszczonym na kompakcie z dodatkiem. W celu zapoznania się z pomocą, uruchom Edytor Kampanii za pośrednictwem menu "Start", a potem naciśnij F1.
Edytor Map: Dodaliśmy wiele obiektów mapy przygody, możliwość masowego kopiowania, wycinania i wklejania oraz zaawansowane funkcje modyfikowania bohaterów, obiektów i zaklęć. Edytor Map umożliwia tworzenie własnych map, jak też doskonalenie map utworzonych za pomocą Generatora Map Losowych. Pełne objaśnienia obsługi Edytora Map znajdziesz w elektronicznym pliku pomocy. W celu zapoznania się z pomocą, uruchom Edytor Map za pośrednictwem menu "Start", a potem naciśnij F1.
Nowe Potwory: Dodaliśmy  23 nowe rodzaje istot neutralnych, które można spotkać podczas wędrówek po krainach. Nowe stwory są szczegółowo opisane tutaj.
Umiejętności Drugorzędne: Bohaterowie, którzy posiedli umiejętność obsługi artylerii, mogą obecnie kierować poczynaniami wież łuczniczych podczas oblężenia.
Miejsca Na Mapie Przygody: Jeśli bohater przebywa w miejscu, w którym na mapie znajduje się jakiś obiekt, naciskając "spację" możesz ponownie przeczytać komunikat odnoszący się do obiektu.
Ulepszone Obiekty na Mapie:
Bramy Misji: Zanim będziesz mógł przejść przez Bramę Misji, musisz wykonać przydzielone Ci zadanie.
Chaty Jasnowidzów: Jasnowidzom dodano kilka nowych typów zadań.
Bramy Graniczne: Bramy Graniczne różnią się Strażników Granicznych. Ci ostatni znikają z mapy po tym, jak bohater odwiedzi namiot klucznika i wróci z hasłem. Natomiast Bramy Graniczne NIE znikają z mapy. Pozostają na swoim miejscu, strzegąc przejścia. Dzięki temu, niektórzy gracze mogą z niego korzystać, a inni nie.
Oddziały Podstawowe lub Ulepszone: Jeśli w swoim mieście modernizowałeś budynki, w których formują się oddziały, możesz teraz werbować podstawowe lub ulepszone jednostki. Domyślnie werbowane są jednostki ulepszone.
Kopalnie z Potworami: Możesz umieszczać swoje oddziały w kopalniach, by ich strzegły. Za każdym razem, gdy Twój bohater wejdzie do kopalni należącej do Ciebie, będzie mógł pozostawić lub zabrać strażników. Funkcja ta działa podobnie jak umieszczanie oddziałów w garnizonie.
 
  Statystyki:  
  statystyki www stat.pl  
  Banery:  
   


© 2005 - 2006 Kraina Heroes - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie tego serwisu bez zgody redakcji jest zabronione!